Regenerácia je rovnako dôležitá ako tréning, toto kombo vám pomôže pracovať na svojom plnom potenciály.

Kvalitná kĺbovka je základ. V tej našej nechýba protizápalová látka MSM, glukozamín a chondroitín, ale aj štrukturálne zložky chrupavky. Aby toho nebolo málo, naša kĺbovka obsahuje aj vitamín C a L-arginín alfa-ketoglutarát, ktoré pomáhajú tvorbe kolagénu. Môžete si vybrať práškovú, alebo kapsulovú formu.

Pri regenerácii sú extrémne dôležité  vitamíny a minerály. RecoverEase je nimi doslova nabitý. 11 vitamínov a 4 minerály podporia vašu regeneráciu na plné obrátky. 

Complex Protein

Proteíny nám pomáhajú doplniť potrebné živiny po tréningu, náš viac zložkový pomaly sa vstrebávajúci Complex proteín, je ideálny na preklenutie obdobia medzi tréningom a ďalším jedlom, čím pomôže telo lepšie regenerovať aj počas nabitého dňa. 

EAA zastupujú všetkých 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nevie vyrobiť samo a preto mu ich treba dodať. Sú nevyhnutné pre budovanie svalov, urýchľujú regeneráciu a chránia svalovú hmotu pri redukčných diétach.

Magnesium Citrate

Magnézium je kľúčové pre zdravú svalovú funkciu, pomáha predchádzať kŕčom a je nevyhnutné pre syntézu bielkovín, čo je dôležité pre rast a regeneráciu svalov

Vďaka jeho komplexnej zmesi vitamínov a minerálov obsiahnutých v BodyElevate môžete očakávať lepšiu podporu imunity, zvýšenú energiu a celkové zlepšenie fyzického stavu.