Toto je ideálna kombinácia pre váš silový rozvoj.

Srvátkový proteín bez laktózy a lepku, ktorý je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivý zdroj bielkovín na podporu regenerácie a rastu svalovej hmoty. Náš Whey 100 sa vyznačuje otpimalizovaným obsahom leucínu, esenciálnou aminokyselinou, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v podpore biosyntézy bielkovín.

Creatine Monohydrate

Doplnok výživy, ktorý by nemal chýbať vo výbave. Zvyšuje výkonnosť a pomáha urýchliť obnovu ATP (adenozítrifosfát), čo znamená, že telo dostane viac energie.

PreWorkout Elite

Nie každý deň sa cítime fresh a plní energie na posúvanie svojich limitov. Náš Pre-workout je ideálny pre takéto situácie. Dodá vám energiu, ktorá ale nevyhasne po rýchlom booste ale vydrží počas celého tréningu.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom – leucín, izoleucín a valín sú dôležité pre optimálny výkon a rast svalov. Telo si ich nevie vytvoriť samo, preto je potrebné mu ich dodávať v strave alebo doplnkoch výživy. Na rozdiel od iných aminokyselín sa všetky tri metabolizujú priamo vo svaloch a poskytujú im „palivo“ pre optimálny výkon a regeneráciu.