Vitajte vo svete Voxbergu, kde vášeň pre šport a inovácia tvoria základ všetkého. Zrodili sme sa z túžby posunúť hranice v oblasti športovej výživy, vedení presvedčením, že tento segment ešte neodhalil všetky svoje tajomstvá. Venujeme sa výskumu, vývoju a výrobe prvotriednych výživových doplnkov, navrhnutých na mieru potrebám športovcov, ktorí neustále smerujú za hranice svojich možností.

Nápad Výskum Vývoj Výroba Expedícia

Naša misia

Chceme umožniť športovcom každej úrovne dosahovať ich vrcholné výkony prostredníctvom prémiovej výživy, ktorá je základom pre prekračovanie doterajších limitov. Veríme, že veda a inovácia sú kľúčom k tomu, aby ste mohli vyťažiť maximum zo svojho tréningu, bez toho, aby ste museli obetovať svoje zdravie kvôli nedostatku kvalitných výživových doplnkov. Vo Voxbergu sme odhodlaní zabezpečiť, že každá investovaná minúta do vášho zdravia a kondície bude maximálne využitá.

Všetko pod jednou strechou

Od prvého nápadu až po zatvorenie hotového balenia máme plnú kontrolu nad tým, čo naše produkty obsahujú a preto stopercentne zodpovedáme za ich kvalitu. Tento integrovaný prístup nám zabezpečuje, že každý produkt je výsledkom dôkladného výskumu, inovácií a poznania aktuálnych trendov a vedeckých objavov. Každý náš nápad na produkt v procese vývoja niekoľkokrát testujeme s reálnymi používateľmi, aby sme sa uistili, že každý aspekt spĺňa najvyššie očakávania nielen na domácom trhu, ale aj na medzinárodnej scéne. Veríme, že produkty svetovej kvality vieme vyrábať aj tu, u nás doma na Slovensku.

 

Výskum

V našom výskume kladieme mimoriadny dôraz na to, aby každý náš produkt mal zmysel. Analyzujeme naše možnosti a sústredíme sa na zachytávanie najnovších trendov, aby sme vytvorili produkt, ktorý je nielen unikátny, ale aj prínosný a inovatívny.

Vývoj

Naše partnerstvo s výskumným inštitútom Reschers® Food Innovations je kľúčové pre pretavovanie rokov skúseností a vedeckých poznatkov do našich produktov. Náš vývojový proces je dynamický a interaktívny, zahŕňa neustále testovanie a získavanie spätnej väzby od našich zákazníkov. Overujeme si, či produkty spĺňajú všetky kritéria – od chuti po rozpustnosť a pridanú hodnotu. To zabezpečuje, že každý Voxberg produkt je vytvorený s ohľadom na zákaznícke potreby.

Výroba

Naša výroba je certifikovaná IFS a riadená podľa striktných štandardov, čo zaručuje konzistentnú kvalitu v každej výrobnej šarži. Na výrobu produktov používame okrem našich vlastných surovín, ktoré vyrábame v najvyššej možnej kvalite, len tie, ktorým maximálne dôverujeme, že sa našim vyrovnajú. Ak je to možné, pôvod surovín volíme z Európskej Únie.

Naša tvorba obsahu je venovaná každému, kto vníma šport ako neoddeliteľnú súčasť svojho života. Prinášame praktické rady, píšeme články, vytvárame playlisty a samozrejme, robíme si srandu. Sledujte nás, aby vám neuniklo nič z diania vo Voxbergu.

Blog

V článkoch sa venujeme vede, strave, radám do gymu a športovému lifestylu. V blogu nájdete tréningové tipy od nášho Joja Porubského, tajomstvná našich produktov od ich vývojára, tréningové plány, vysvetlenia cvikov a mnoho iného.

Playlisty

Hľadáte hudbu do gymu? Zaujíma vás čo počúvajú naši ambasádori na tréningu? Alebo len hľadáte dobrý výber hudby? Naše playlisty sú pre vás tvou správnou voľbou. Na výbere songov sa podieľajú ambasádori, náš staff a kamaráti Voxbergu.

Pýtate sa nás

V tejto časti nájdete odpovede na otázky, ktoré nám kladiete najčastejšie. Ak tu nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať.

Často kladené otázky

Výskum, vývoj a výroba Voxberg produktov prebiehajú v Nitre na Slovensku, kde máme vlastný výrobný závod.

Ak úvádzame, že je výrobok bez laktózy, tak je naozaj bez laktózy. Na baleniach ale z legislatívnych dôvodov musíme uvádzať, že produkt môže obsahovať aj stopy lepku a laktózy, pretože sa v jednej výrobnej hale vyrábajú aj produkty obsahujúce tieto látky.

Suroviny na výrobu produktov používame primárne z Európskej únie. Ak volíme iný pôvod suroviny, je to len preto, že sa v EÚ nedajú zaobstarať (napríklad rastlinné extrakty z exotických rastlín).

Výsledná cena produktov je ovplyvnená niekoľkými faktormi. Prvý, najhlavnejší dôvod je ten, že vo Voxbergu dbáme na kvalitu surovín, ktoré používame. Tým, že mámé vlastný vývoj produktov a zároveň aj výrobu, vieme zodpovedať za kvalitu každého jedného produktu, ktorý zíde z našej výrobnej linky. Zastrešovať celý výrobný proces od nápadu, cez vývoj a výrobu, až po balenie a expedíciu produktov je finančne omnoho náročnejšie, ako dať si "vyrobiť u niekoho produkt pod našou značkou".