Byť všetranne rozvinutý športovec znamená poskytovať telu všestranne zamerané doplnky, aby podporili jeho výkon na plný potenciál. Toto sú Jojove obľúbené produkty.

Srvátkový proteín bez laktózy a lepku, ktorý je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivý zdroj bielkovín na podporu regenerácie a rastu svalovej hmoty. Náš Whey 100 sa vyznačuje otpimalizovaným obsahom leucínu, esenciálnou aminokyselinou, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v podpore biosyntézy bielkovín.

Srvátkový izolát v limonádovej forme. Bezprecedentná konzistencia, ktorú neni problém konzumovať aj počas dlhého tréningu. Má zvýšený obsah bielkovín a znížený obsah tukov a cukrov. Po tréningu je samozrejme ideálny na doplnenie živín a podporu regenerácie.

Creatine Monohydrate

Doplnok výživy, ktorý by nemal chýbať vo výbave. Zvyšuje výkonnosť a pomáha urýchliť obnovu ATP (adenozítrifosfát), čo znamená, že telo dostane viac energie.

Vďaka jeho komplexnej zmesi vitamínov a minerálov obsiahnutých v BodyElevate môžete očakávať lepšiu podporu imunity, zvýšenú energiu a celkové zlepšenie fyzického stavu.

Pri regenerácii sú extrémne dôležité  vitamíny a minerály. RecoverEase je nimi doslova nabitý. 11 vitamínov a 4 minerály podporia vašu regeneráciu na plné obrátky.