Pre vytrvalostné športy potrebujete ľahké doplnky, ktoré vás nezaťažia a podporia váš výkon. Tu je kombinácia toho najlepšieho.

Srvátkový izolát v limonádovej forme. Bezprecedentná konzistencia, ktorú neni problém konzumovať aj počas dlhého tréningu. Má zvýšený obsah bielkovín a znížený obsah tukov a cukrov. Po tréningu je samozrejme ideálny na doplnenie živín a podporu regenerácie.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom – leucín, izoleucín a valín sú dôležité pre optimálny výkon a rast svalov. Telo si ich nevie vytvoriť samo, preto je potrebné mu ich dodávať v strave alebo doplnkoch výživy. Na rozdiel od iných aminokyselín sa všetky tri metabolizujú priamo vo svaloch a poskytujú im „palivo“ pre optimálny výkon a regeneráciu.

Náš PreWorkout je vyvinutý tak, aby sa uvoľňoval postupne. Žiadny krátkodobý boost a následný útlm, ale energia a focus počas celého dlhého tréningu.

Magnesium Citrate

Magnézium je kľúčové pre zdravú svalovú funkciu, pomáha predchádzať kŕčom a je nevyhnutné pre syntézu bielkovín, čo je dôležité pre rast a regeneráciu svalov